تاریخ خبر :1399/09/26    

پیام مشترک بیگی رئیس شورای شهر و مهندس فرداد شهردار دلیجان بمناسبت ۲۶ آذر روز حمل و نقل

پیام مشترک بیگی رئیس شورای شهر و مهندس فرداد شهردار دلیجان بمناسبت ۲۶ آذر روز حمل و نقل در جهان امروز، نبض توسعه اقتصادی و پویایی افراد در زندگی شهری در دستان ارزشمند فعالان عرصه حمل و نقل عمومی می تپد. حمل ونقل به عنوان یکی از پایه های اقتصاد در جامعه امروز مورد توجه برنامه ریزان اقتصادی کشور قرار گرفته است به همین مناسبت همه ساله چنین روزی به عنوان روز حمل ونقل گرامی داشته می شود. فرا رسیدن ۲۶آذر را که به روز حمل و نقل و رانندگان آراسته شده است و یادآور تعلق خاطر رانندگان به معمار کبیر انقلاب، حضرت امام خمینی(ره) و تلاش فعالان این عرصه برای کسب عزت و پیشرفت کشور عزیزمان ایران اسلامی میباشد؛ به حضور اعضای خانواده عظیم حمل و نقل تبریک و تهنیت عرض مینمایم و ضمن ادای احترام به همه این عزیزان خدوم، اهتمام و تلاش سازمان حمل و نقل و موتوری ، همکاران متعهد و رانندگان شریف و امانتدار را ارج می نهیم . امید است در سایه الطاف الهی و در راستای اهداف والای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، موفق و سرافراز باشید.
پیام مشترک بیگی رئیس شورای شهر و مهندس فرداد شهردار دلیجان بمناسبت ۲۶ آذر روز حمل و نقل

در جهان امروز، نبض توسعه اقتصادی و پویایی افراد در زندگی شهری  در دستان ارزشمند فعالان عرصه حمل و نقل عمومی می تپد. حمل ونقل به عنوان یکی از پایه های اقتصاد در جامعه امروز مورد توجه برنامه ریزان اقتصادی کشور قرار گرفته است به همین مناسبت همه ساله چنین روزی به عنوان روز حمل ونقل گرامی داشته می شود.

فرا رسیدن ۲۶آذر را که به روز حمل و نقل و رانندگان آراسته شده است و یادآور تعلق خاطر رانندگان به معمار کبیر انقلاب، حضرت امام خمینی(ره) و تلاش فعالان این عرصه برای کسب عزت و پیشرفت کشور عزیزمان ایران اسلامی میباشد؛ به حضور اعضای خانواده عظیم حمل و نقل تبریک و تهنیت عرض مینمایم و ضمن ادای احترام به همه این عزیزان خدوم، اهتمام و تلاش سازمان حمل و نقل و موتوری ، همکاران متعهد و رانندگان شریف و امانتدار را ارج می نهیم . امید است در سایه الطاف الهی و در راستای اهداف والای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، موفق و سرافراز باشید.نظرات
برای این مطلب تاکنون نظری درج نشده
پست الکترونیک نمایش داده نمیشود
در تصویر چه عبارتی نوشته شده


آدرس: دلیجان، خیابان ایت ا... طالقانی، مجتمع شهروند2 ،طبقه چهارم، دفتر شورای اسلامی شهر دلیجان
تلفن: 44221400 - 44220888 (086) فکس: 44220999 (086) ایمیل: delijanshora@iran.ir
طراحی و پیاده سازی : واحد فناوری اطلاعات شهرداری دلیجان