تاریخ خبر :1396/09/18    

دست به دست هم دهیم به مهر

هیچ مرزی بین شهرداری و آموزش و پرورش وجود ندارد

عصر شنبه 18 آذرماه 1396 در محل شورای شهر، جلسه ای با حضور اعضای شورای شهر، شهردار، رییس و کارشناسان اداره آموزش وپرورش شهرستان دلیجان برگزار و پیرامون مشکلات آموزش و پرورش بحث و تبادل نظر صورت پذیرفت .

رحمان دلاوری، رییس شورای شهر شرط توسعه یافتگی شهری را آموزش اصولی و درست مباحث شهروندی در تمام سطوح جامعه عنوان کرد و بیان داشت شورای شهر آماده  همکاری و تعامل با آداره آموزش و پرورش بوده و موضوعات مختلف شهری از قبیل آموزش حقوق شهروندی و بحث شهرداران مدارس از اولویت های این شورا می باشد

در ادامه حجت الله فدایی، رییس اداره آموزش و پرورش شهرستان دلیجان ابتدا از شهرداری و اعضای شورای شهر بابت همکاری برای ترمیم و بهسازی محوطه بعضی از مدارس شهر دلیجان تقدیر کرده و بیان داشت که هنوز بعضی از مدارس شهر دلیجان دارای محوطه فرسوده، غیر استاندارد و ناامن هستند . فدایی مهمترین نیازهای آموزشی در سطح شهر دلیجان را کمبود مکان های آموزشی، مدارس فرسوده و استفاده از اماکن غیر آموزشی برای آموزش به دانش آموزان عنوان کرد .

در پایان غلامحسین منصوری شهردار دلیجان بیان داشت که هیچ مرزی بین شهرداری و آموزش و پرورش وجود نداشته و ندارد و عنوان نمود که مشکلات شهری بوسیله آموزه های فرهنگی قابل حل شدن می باشد و آموزش و پرورش در این زمینه می تواند کمک شایانی به شهرداری نماید . غلامحسین منصوری قول داد ضمن بررسی مطالبات مطرح شده در حد توان و تا جایی که امکانات و منابع شهرداری اجازه بدهد به صورت آرام آرام این خواسته ها و مطالبات را در طول زمان مرتفع نماید .

نظرات
برای این مطلب تاکنون نظری درج نشده
پست الکترونیک نمایش داده نمیشود
در تصویر چه عبارتی نوشته شده


آدرس: دلیجان، خیابان ایت ا... طالقانی، مجتمع شهروند2 ،طبقه چهارم، دفتر شورای اسلامی شهر دلیجان
تلفن: 44221400 - 44220888 (086) فکس: 44220999 (086)
طراحی و پیاده سازی : واحد فناوری اطلاعات شهرداری دلیجان