تاریخ خبر :1396/09/30    

نقطه نظر مشترک مسئولان شهر

مشکلات شهر در دیدار مسئولان شهر بررسی گردید

در شامگاه چهارشنبه 29 آذر ماه 1396 با حضور شهردار، رییس و اعضای شورای شهر و نماینده مردم دلیجان و محلات جلسه ای مشترک با هدف تعامل و همدلی بیشتر برگزار گردید

در ابتدای جلسه رحمان دلاوری، رییس شورای شهردلیجان، ضمن خوشامد گویی و خیر مقدم، تعامل و همفکری شورا و شهرداری با نماینده مجلس و استفاده از ظرفیت و پتانسیل حقوقی نماینده مجلس جهت پیشرفت و توسعه شهری لازم و ضروری دانست و بیان داشت که این همکاری باید فارغ از هرگونه جناح بازی و سیاسی کاری باشد.

سپس غلامحسین منصوری، شهردار دلیجان ضمن خوشامد گویی به بیان مشکلات پیش روی شهرداری پرداخت. در ادامه منصوری، حل بعضی از معضلات شهری را در راستای تعامل با مسئولان کشوری، ممکن دانسته وابراز امیدواری کرد با پیگیری و رایزنی نماینده مردم در مجلس، این معضلات رفع گردد. پیگیری سهم شهرداری از جرایم راهنمایی و رانندگی از دیگر خواسته های شهردار دلیجان بود.

در ادامه علیرضا سلیمی، نماینده دلیجان و محلات ضمن تبریک انتصاب و انتخاب شهردار دلیجان بیان داشت که نهایت همکاری و تعامل را با شهردار دلیجان خواهد داشت و لزوم آرامش برای شهرداری و شهر را مهمترین دغدغه و خواسته مردم عنوان کرد .

سلیمی ضمن قول مساعد به شورای شهر و شهردار جهت پیگیری خواسته ها و معضلات شهری بیان داشت که سهم شهرداری از سه درصد گاز با استفساریه ای که مصوب گردید قابل وصول می باشد و بدین ترتیب مطالبات شهرداری ها مربوط به سال 94 و 95 مستقیما به حساب شهرداری ها واریز خواهد شد.

درپایان نماینده مردم دلیجان و محلات ابراز امیدواری کرد با وجود شورای شهر جوان و پر انگیزه، تجربیات شهردار و حمایت مسئولان شهر، تمام مشکلات شهر به صورت تدریجی حل گردد    

 

نظرات
برای این مطلب تاکنون نظری درج نشده
پست الکترونیک نمایش داده نمیشود
در تصویر چه عبارتی نوشته شده


آدرس: دلیجان، خیابان ایت ا... طالقانی، مجتمع شهروند2 ،طبقه چهارم، دفتر شورای اسلامی شهر دلیجان
تلفن: 44221400 - 44220888 (086) فکس: 44220999 (086)
طراحی و پیاده سازی : واحد فناوری اطلاعات شهرداری دلیجان